Členství


Evidence členů ČLS JEP i jejích jednotlivých odborných společností se vede centrálně v sekretariátě ČLS JEP.

Zájemce o řádné členství v ČLS JEP i v odborných společnostech musí vyplnit „Přihlášku řádného člena České lékařské společnosti J. E. Purkyně“ a předá/zašle ji předsedovi odborné společnosti k projednání výboru odborné společnosti.

Přihlášku ve formátu MS Word si můžete stáhnout ZDE.

Vyplněnou přihlášku doručte na adresu: Centrální evidence členů ČLS JEP, Sokolská 31, 120 26 Praha 2.

Nebo vyplňte online přihlášku ZDE.

Pro informace týkající se členských příspěvků, oznámení změny v členství, změny adresy, jména, atd. kontaktujte kancelář Centrální evidence členů ČLS JEP:

tel.: 224 26 62 23, 224 26 62 16
fax: 224 26 62 12
e-mail: cle@cls.cz, cls@cls.cz

 

Členský příspěvek činí 300 Kč za ČLS JEP (jste-li členem více organizačních složek České lékařské společnosti JEP, platí se pouze jedenkrát) + 550 Kč za ČGS (součástí je předplatné časopisu Gastroenterologie a hepatologie). Členství v jednotlivých sekcích společnosti je pro členy ČGS zdarma.

 

Duální členství ČGS / ESGE

Na základě smlouvy mezi ČGS a ESGE o duálním členství nabízí Česká gastroenterologická společnost svým členům možnost zvýhodněného členství v European Society of Gastrointestinal Endoscopy za snížený poplatek 150 EUR. Více informací naleznete zde.

Pokud máte o zvýhodněné členství v ESGE zájem a jste členem ČGS, využijte prosím k registraci formulář Přihláška – Duální členství ČGS / ESGE, viz níže.

 
PřihláškyPřihláška řádného člena

České lékařské společnosti J. E. Purkyně (ČLS JEP)

Odborná společnost: Česká gastroenterologická společnost

Sekce: Duální členství ČGS / ESGE

PracovištěPřihlašuji se za řádného člena. Souhlasím s posláním a cíli ČLS JEP a nemám dluh vůči ČLS JEP a jejím organizačním složkám (OS;SL) ČLS JEP.

V přihlášce jsou osobní údaje pouze pro naši vzájemnou komunikaci, se kterými nebude po dobu členství ani po vystoupení člena z ČLS JEP dle zákona č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů nijak manipulováno


Zadejte prosím správně vyplněné pole captcha